Flere produkt billeder

Equip Fiber Optic Duplex Jumper LC/SC

Varenummer:254316
Pris: 77,50 DKK
Sammenlign
Quick overview:
Equip LWL Patch Cord LC/SC 50/125µ 10,0m, Orange, 10 m
Levering 1-2 hverdage kun DKK 59,00 GRATIS FRAGT v. køb over DKK 1.495



Pris: 77,50 DKK

På lager

Detaljer

Vægt og størrelse
Kabellængde 10m

Produkt data

Varens stand Ny
EAN Nummer 4015867110201
Model 254316
Producent Equip
Energiklasse Ikke tilgængelig

Bedømmelser

Indsend din bedømmelse

Du anmelder: Equip Fiber Optic Duplex Jumper LC/SC

Hvordan vurderer du produktet? *

Pris
0/5
Kvalitet
0/5
Brugervenlighed
0/5