Flere billeder af dette produkt

Equip Fiber Optic Duplex Jumper LC/SC

Varenummer: :254316
Pris: 77,50 DKK
Sammenlign
Quick overview:
Equip LWL Patch Cord LC/SC 50/125µ 10,0m, Orange, 10 m

LeveringLevering 59 DKK 1-2 hverdage
FÅ GRATIS LEVERING v. køb over 1.495 DKK







Pris: 77,50 DKK

På lager

Teknisk Beskrivelse

Detaljer

Vægt og størrelse
Kabellængde 10m

Produkt data

Produkt data

Varens stand Ny
EAN Nummer 4015867110201
Model 254316
Producent Equip
Energiklasse Ikke tilgængelig

Bedømmelser

Indsend din bedømmelse

Du anmelder: Equip Fiber Optic Duplex Jumper LC/SC

Hvordan vurderer du produktet? *

Pris
0/5
Kvalitet
0/5
Brugervenlighed
0/5

Ovenstående informationer/specifikationer er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten.
Alle specifikationer og billeder er leveret af IceCat.biz vi tager forbehold for fejl og mangler.
Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.