DELTACO SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet Indstiksmodul

196,25 DKK
På lager
SKU
SFP-3C001

Vores Kunder Skriver

Hvorfor handle andre steder, altid en fair pris hurtig levering og god kommunikation via support.
Profile image
Jakob S
Ikke sidste gang jeg handler her, har aldrig oplevet så hurtig og perfekt levering, tak for god service
Profile image
Kim J
Alt godt herfra
Profile image
Thomas Povlsen
absolut intet at klage over herfra, handler gerne der igen
Profile image
Jonas P
Godt sted at handle 5* herfra
Profile image
Soje
Pakken kom vanvittigt hurtigt, ikke sidste gang jeg handler her
Profile image
Dennis Jensen

SFP 100BASE-FX, LC, Gigabit Ethernet, 1310nm, 2 km,Multi-Mode