Diverse varer

Vis som Tabel Liste

Varer 1-24 af 70

Side
pr. side
Sorter faldende
    • Lager: 1 stk.
    Razer Core X
    SKU: RC21-01310100-R351
    2.517,00 kr 2.013,60 kr
    Core X, 650W, 64bit, 168 mm x 374 mm x 230 mm
    • Lager: 1 stk.
    APC Basic Rack PDU AP6015A Strømfordelingsenhed
    SKU: AP6015A
    522,25 kr 417,80 kr
    Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, (8) C13, Black
    • Lager: 1 stk.
    Lenco L-3808 Hvid
    SKU: L-3808 WHITE
    1.481,25 kr 1.185,00 kr
    L-3808 - 33/45RPM, MMC, USB
    • Lager: 2 stk.
    Lenco L-3808 Grå
    SKU: L-3808 MATT GREY
    1.643,75 kr 1.315,00 kr
    L-3808 - 33/45RPM, MMC, USB
    • Lager: 1 stk.
    JABRA EarGels & EarWings Evolve 75e
    SKU: 14101-69
    134,00 kr 107,20 kr
    Jabra Evolve 75e Accessory Pack
    • Lager: 2 stk.
    Jabra - Batteri til hovedsæt Li-Ion 315 mAh - for PRO 9460, 9460 DUO, 9460 NCSA, 9470, 9470 NCSA
    SKU: 14192-00
    180,25 kr 144,20 kr
    Battery Kit (Battery & Screwdriver) for Jabra Pro 9400 Series
    • Lager: 10 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-RJ45-10G
    645,50 kr 516,40 kr
    1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m
    • Lager: 1 stk.
    Jabra Evolve
    SKU: 14207-39
    373,50 kr 298,80 kr
    Jabra Evolve 65 Charging Stand
    • Lager: 1 stk.
    Rollei Bike Kit for 3S/4S/5S/5S WiFi
    SKU: 20523
    361,00 kr 288,80 kr
    Bike Kit for Bullet-HD 4S 1080P
    • Lager: 3 stk.
    Olympus AS 2400 Transcription Kit - Tilbehørssæt - for Olympus DS-2400
    SKU: N2275726
    1.025,50 kr 820,40 kr
    DSS, DSS Pro, WMA, MP3, WAV/AIFF, Voice recognition
    • Lager: 1 stk.
    Ubiquiti Unifi Security Gateway XG Sikkerhedsudstyr Rackmonterbar
    SKU: USG-XG-8
    18.693,00 kr 14.954,40 kr
    UniFi Security Gateway XG, (8) 10G SFP+ Ethernet Ports, (1) Gigabit…
    • Lager: 1 stk.
    Xerox Phaser 6180MFP
    SKU: 675K47088
    2.021,75 kr 1.617,40 kr
    • Lager: 6 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-SM-10G
    735,25 kr 588,20 kr
    10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs
    • Lager: 5 stk.
    Brother MFC-L9570CDW Laser
    SKU: MFCL9570CDWZW1
    8.305,00 kr 6.644,00 kr
    2400dpi, 31ppm, Duplex, 19200dpi scan, IEEE 802.11b/g/n, Fax, Wi-Fi…
    • Lager: 3 stk.
    Gigaset A415 Duo Sort
    SKU: L36852-H2505-B101
    443,50 kr 354,80 kr
    Gigaset A415 Duo - 4.572 cm (1.8") TFT, 128 x 160, ECO DECT, 200h/18h
    • Lager: 1 stk.
    Lenovo 5x LTO Ultrium 2.5TB
    SKU: 00NA025
    2.748,75 kr 2.199,00 kr
    LTO Ultrium 6 Data Cartridges, 2.5/6.25TB, 846m, 5-Pack
    • Lager: 19 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-RJ45-1G
    177,50 kr 142,00 kr
    RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
    • Lager: 3 stk.
    Apple Magic Trackpad 2 Grå
    SKU: MRMF2Z/A
    1.075,00 kr 860,00 kr
    Magic Trackpad 2 – space grey
    • Lager: 1 stk.
    APC Rack Automatic Transfer Switch AP4423
    SKU: AP4423
    6.598,00 kr 5.278,40 kr
    Rack ATS, 230V, 16A, C20 In, (8) C13 + (1) C19 Out
    • Lager: 7 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-SM-10G-S
    1.183,25 kr 946,60 kr
    10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair
    • Lager: 3 stk.
    DeWALT TOUGHSYSTEM DWST1-75659-QW
    SKU: DWST1-75659-QW
    1.846,25 kr 1.477,00 kr
    • Lager: 5 stk.
    Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-LITE Switch 48-porte Gigabit
    SKU: ES-48-LITE
    3.116,50 kr 2.493,20 kr
    Managed Gigabit Switch, 48 x RJ-45 PoE, 2 x SFP, 2 x SFP+
    • Lager: 4 stk.
    SteelSeries Arctis Pro Kabling Hvid Headset
    SKU: 61454
    1.774,50 kr 1.419,60 kr
    10 - 40000 Hz, 102 dB SPL, 32 Ohm, 40 mm, 2200 Ohm
Vis som Tabel Liste

Varer 1-24 af 70

Side
pr. side
Sorter faldende