Ubiquiti Networks

Vis som Tabel Liste

Varer 1-28 af 96

Side
pr. side
Sorter faldende
  1. Ubiquiti EdgeSwitch ES-8XP Switch 8-porte Gigabit PoE
    1.443,00 DKK
  2. Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    196,25 DKK
  3. Ubiquiti UniFi Protect UVC-G4-PRO 3840 x 2160
    3.795,25 DKK
  4. Ubiquiti airCube ACB-AC 867Mbps
    645,75 DKK
  5. Ubiquiti Unifi AP-AC Lite 867Mbps
    719,75 DKK
  6. Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX 1920 x 1080
    666,50 DKK
  7. Ubiquiti LiteBeam M5 LBE-M5-23
    412,00 DKK
  8. Ubiquiti UniFI Patchkabel Fiberoptik OM3 50cm
    85,00 DKK
  9. Ubiquiti CKG2-RM Monteringspakke for netværksudstyr Beige
    858,50 DKK
  10. Ubiquiti EdgeRouter ER-6P Router Kabling
    1.853,00 DKK
  11. Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range 867Mbps
    868,50 DKK
  12. Ubiquiti UniFi UVC-G3-PRO 1920 x 1080
    2.281,75 DKK
  13. Ubiquiti NanoSwitch N-SW Switch 4-porte Gigabit Passive PoE
    337,75 DKK
  14. Ubiquiti UniFI Patchkabel Fiberoptik OM3 5m
    153,25 DKK
  15. Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv
    125,00 DKK
  16. Ubiquiti ER-RMKIT Monteringspakke for netværksudstyr Sort
    182,00 DKK
  17. Ubiquiti Unifi UAP-AC-M-PRO 1300Mbps
    1.488,25 DKK
  18. Ubiquiti EdgeSwitch 16 Switch 16-porte Gigabit PoE+
    2.420,25 DKK
  19. Ubiquiti Nanobeam M5-16
    550,75 DKK
  20. Ubiquiti UniFi Switch US-16-XG Switch 16-porte 10 Gigabit
    4.535,50 DKK
  21. Ubiquiti UniFI Patchkabel Fiberoptik OM3 3m
    131,75 DKK
  22. Ubiquiti EdgeRouter X SFP Router 5-port switch Kabling
    657,00 DKK
  23. Ubiquiti Unifi AP-AC Pro 1300Mbps
    5.308,50 DKK
  24. Ubiquiti Networks POE-24-24W-G 24Watt
    202,00 DKK
  25. Ubiquiti NanoStation M NSM5
    699,00 DKK
  26. Ubiquiti UniFi Switch US-24-500W Switch 24-porte Gigabit PoE+
    4.321,25 DKK
  27. Ubiquiti Unifi AP-AC EDU 1300Mbps
    2.793,00 DKK
  28. Ubiquiti EdgeRouter Router 5-port switch 1Gbps Kabling
    1.347,25 DKK
Vis som Tabel Liste

Varer 1-28 af 96

Side
pr. side
Sorter faldende