Ubiquiti Networks

Vis som Tabel Liste

Varer 1-28 af 90

pr. side
Sorter faldende
  1. Ubiquiti Bullet M2 HP 100Mbps
    646,00 DKK
  2. Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-LITE Switch 24-porte Gigabit
    1.670,50 DKK
  3. Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    362,00 DKK
  4. Ubiquiti UniFi Switch US-8-150W Switch 8-porte Gigabit PoE+
    1.665,25 DKK
  5. Ubiquiti airCube ACB-AC 867Mbps
    631,00 DKK
  6. Ubiquiti Unifi UAP-AC-HD 1.733Gbps
    2.470,50 DKK
  7. Ubiquiti UniFi UVC-G3-DOME 1920 x 1080
    1.135,00 DKK
  8. Ubiquiti EdgeSwitch 8 Switch 8-porte Gigabit PoE+
    1.689,00 DKK
  9. Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    614,00 DKK
  10. Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W Switch 8-porte Gigabit PoE
    4.376,75 DKK
  11. Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFi-HD 5.25Gbps
    3.036,25 DKK
  12. Ubiquiti Unifi AP-AC Lite 867Mbps
    3.039,50 DKK
  13. Ubiquiti AirMax Omni AMO-5G13
    1.147,00 DKK
  14. Ubiquiti NanoStation loco M2
    411,00 DKK
  15. Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    743,75 DKK
  16. Ubiquiti Unifi USG-PRO-4 Sikkerhedsudstyr Rackmonterbar
    2.274,25 DKK
  17. Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
    1.080,50 DKK
  18. Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range 867Mbps
    3.775,50 DKK
  19. Ubiquiti Bullet AC 300Mbps
    653,25 DKK
  20. Ubiquiti NanoBeam AC GEN2 NBE-5AC-GEN2
    767,75 DKK
  21. Ubiquiti UniFI Patchkabel Fiberoptik OM3 50cm
    85,00 DKK
  22. Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX 1920 x 1080
    698,00 DKK
  23. Ubiquiti EdgeRouter Router 1Gbps Kabling
    2.200,00 DKK
  24. Ubiquiti Unifi AP-AC Pro 1300Mbps
    1.175,00 DKK
  25. Ubiquiti CKG2-RM Monteringspakke for netværksudstyr Beige
    830,25 DKK
  26. Ubiquiti Nanobeam M5-19
    722,00 DKK
  27. Ubiquiti UniFI Patchkabel Fiberoptik OM3 5m
    131,75 DKK
  28. Ubiquiti UniFi UVC-G3-PRO 1920 x 1080
    2.294,25 DKK
Vis som Tabel Liste

Varer 1-28 af 90

pr. side
Sorter faldende