Ubiquiti Networks

Vis som Tabel Liste

Varer 1-24 af 99

pr. side
Sorter faldende
    • Lager: 1 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-RJ45-10G
    586,50 kr 469,20 kr
    1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m
    • Lager: 2 stk.
    Ubiquiti LiteAP LAP-120
    SKU: LAP-120
    712,50 kr 570,00 kr
    5 GHz, 450+ Mbps, 10/100/1000 Ethernet Port, 16 dBi
    • Lager: 11 stk.
    Ubiquiti EdgeSwitch ES-8XP Switch 8-porte Gigabit PoE
    SKU: ES-8XP
    1.347,75 kr 1.078,20 kr
    8x 10/100/1000 Ethernet Ports, PoE, USB 2.0
    • Lager: 8 stk.
    Ubiquiti airCube ACB-ISP 300Mbps
    SKU: ACB-ISP
    284,00 kr 227,20 kr
    300Mbps, 2.4GHz, 802.11n 2 x 2, 4 x 10/100Mbps, 87.8 x 89.5 x…
    • Lager: 6 stk.
    Ubiquiti Bullet M2 HP 100Mbps
    SKU: BULLETM2-HP
    611,50 kr 489,20 kr
    2.4GHz, Fast Ethernet, 28dBm
    • Lager: 1 stk.
    Ubiquiti Unifi Security Gateway XG Sikkerhedsudstyr Rackmonterbar
    SKU: USG-XG-8
    19.396,50 kr 15.517,20 kr
    UniFi Security Gateway XG, (8) 10G SFP+ Ethernet Ports, (1) Gigabit…
    • Lager: 12 stk.
    Ubiquiti UniFi UVC-G3-MICRO 1920 x 1080
    SKU: UVC-G3-Micro
    1.440,41 kr 1.152,33 kr
    UniFi Video G3-MICRO - 1080p Full HD
    • Lager: 3 stk.
    Ubiquiti EdgeRouter Pro Router 1Gbps Kabling
    SKU: ERPRO-8
    2.654,58 kr 2.123,66 kr
    6 x Gigabit Ethernet RJ-45, 2 x RJ45/SFP Combo, 1U
    • Lager: 4 stk.
    Ubiquiti NanoStation loco M5
    SKU: LOCOM5
    464,65 kr 371,72 kr
    5GHz, 13dBi, Atheros MIPS 24KC, 400MHz, 32MB SDRAM, 8MB Flash, Fast…
    • Lager: 29 stk.
    Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX 1920 x 1080
    SKU: UVC-G3-FLEX
    695,50 kr 556,40 kr
    1/2.7”, 2MP, HDR, 1080p, 25 fps,Ethernet, PoE, 107.5x48x48 mm
    • Lager: 4 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-SM-10G
    717,50 kr 574,00 kr
    10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs
    • Lager: 13 stk.
    Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-LITE Switch 24-porte Gigabit
    SKU: ES-24-LITE
    1.563,00 kr 1.250,40 kr
    Managed Gigabit Switch, 24 x RJ-45, 2 x SFP
    • Lager: 7 stk.
    Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range 867Mbps
    SKU: UAP-AC-LR-5
    3.640,25 kr 2.912,20 kr
    UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000,…
    • Lager: 20 stk.
    Ubiquiti Unifi AP-AC Lite 867Mbps
    SKU: UAP-AC-LITE
    697,00 kr 557,60 kr
    UAP-AC-LITE - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000,…
    • Lager: 8 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-RJ45-1G
    177,50 kr 142,00 kr
    RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m
    • Lager: 4 stk.
    Ubiquiti UniFi UVC-G3-PRO 1920 x 1080
    SKU: UVC-G3-PRO
    2.267,75 kr 1.814,20 kr
    1920x1080, 1/2.8", H.264, 30 fps, WDR, PoE, 86x153 mm, 700 g
    • Lager: 7 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-SM-10G-S
    1.278,25 kr 1.022,60 kr
    10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair
    • Lager: 12 stk.
    Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-LITE Switch 48-porte Gigabit
    SKU: ES-48-LITE
    2.993,00 kr 2.394,40 kr
    Managed Gigabit Switch, 48 x RJ-45 PoE, 2 x SFP, 2 x SFP+
    • Lager: 9 stk.
    Ubiquiti Unifi AP 300Mbps
    SKU: UAP
    535,00 kr 428,00 kr
    2.4GHz, 802.11b/g/n, 300Mbps, PoE, MIMO, White
    • Lager: 10 stk.
    Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFi-HD 5.25Gbps
    SKU: AFi-HD
    2.886,00 kr 2.308,80 kr
    AmpliFi HD WiFi System, 1x AmpliFi Rooter, 2x AmpliFi Meshpoints, 26…
    • Lager: 9 stk.
    Ubiquiti ER-RMKIT Monteringspakke for netværksudstyr Sort
    SKU: ER-RMKIT
    153,50 kr 122,80 kr
    EdgeRouter Rack Mount Kit
    • Lager: 10 stk.
    Ubiquiti airCube ACB-AC 867Mbps
    SKU: ACB-AC
    614,50 kr 491,60 kr
    866.7Mbps, 2.4/5GHz, 802.11ac 2 x 2, 4 x Gigabit, PoE, 87.8 x 89.5 x…
    • Lager: 33 stk.
    Ubiquiti UniFi Switch US-8 Switch 8-porte Gigabit PoE Passthrough
    SKU: US-8
    805,50 kr 644,40 kr
    8 x RJ-45, 1 PoE Passthrough Port, 12W
    • Lager: 1 stk.
    Ubiquiti U Fiber SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet Indstiksmodul
    SKU: UF-SM-1G-S
    239,25 kr 191,40 kr
    1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair
Vis som Tabel Liste

Varer 1-24 af 99

pr. side
Sorter faldende